Vítejte na nových webových stránkách MŠ Parléřova.

Jsme čtyřtřídní mateřská škola v ojedinělé lokalitě v těsné blízkosti Pohořelce
a na rozhraní historckých částí Prahy.

Naše třídy

V MS Parléřové máme v tuto chvíli čtyři základní třídy. Kliknutí na jakoukoliv z nich se dostanete do detailu třídy, kde se dozvíte více.

1. třída

Ve žluté třídě se věnujeme předškolnímu vzdělávání, připravujeme děti na pohodový vstup do základní školy, ale nezapomínáme si hrát.

2. třída

3. třída

4. třída

O nás

Čtyřtřídní mateřská škola je situována v ojedinělé lokalitě v těsné blízkosti Pohořelce
a na rozhraní historické části Prahy 1 a Prahy 6 – Břevnova. Budova mateřské školy je v klidné oblasti s poměrně malým dopravním provozem, ale přitom s velmi dobrou dopravní dostupností. Je dvoupatrová, účelově postavená pro potřeby předškolního vzdělávání. Mateřská škola má samostatnou jídelnu, ve které se při stravování třídy střídají. K budově přiléhá rozsáhlá školní zahrada vybavená kvalitními herními prvky k podpoře pohybového rozvoje dětí.

V docházkové vzdálenosti od školy se nacházejí historické objekty celostátního významu: náměstí Pohořelec, Strahovský klášter, Loreta a Černínský palác, nedaleko i Pražský hrad. Krásu a jedinečnost lokality dotváří hodnotné přírodní prostředí, které tvoří rozsáhlé parky na Petříně a Strahově i parkové úpravy pod starobylými hradbami. Krásné kulturní i přírodní okolí mateřské školy je využíváno k poznávacím a tematickým vycházkám.

Pedagogický sbor

Sed posuere consectetur est at lobortis. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Curabitur blandit tempus porttitor.

Prázdninový provoz

Ode dneška můžete přihlašovat děti k prázdninovému provozu v naší mateřské škole. Archy jsou vyvěšeny před každou třídou.

Finský tatínek dcerce názorně vysvětlil, proč je dobré mýt si ruce.

Plán akcí na březen