Prodloužený provoz mateřské školy o prázdninách

Vážení a milí rodiče,

vzhledem k mimořádné situaci a omezenému provozu mateřské školy v jarním období jsme se s kolegyněmi rozhodly Vám nabídnout běžný      provoz mateřské školy ve dvou termínech o prázdninách.

1. Od 1. do 10. července 2020 bude mít mateřská škola již dříve avizovaný běžný provoz v omezeném prázdninovém režimu. V provozu budou 2 třídy pro 50 dětí, škola bude v otevřena od 7:00 do 17:00 hodin. Školné pro přihlášené děti 249 Kč je upraveno na všech 7 dnů, je neměnné a nevratné.

Prosíme zájemce o docházku dítěte v tomto termínu, aby nahlásili svůj zájem na emailovou adresu reditelka@msparlerova.cz do 22. dubna   2020. Vy, kteří jste již své dítě zapsali do archů u tříd, nemusíte reagovat (pouze v případě, že nastala změna). Volná místa (do kapacity   50 míst) budou následně nabídnuta k využití dětem z jiných mateřských škol zřizovaných Městskou částí Praha 6. Naopak, v případě, že o   docházku do mateřské školy v tomto období projeví zájem děti z naší mateřské školy i nad kapacitu 50 míst, bude otevřena další třída.

1.  Od 24. do 31. srpna 2020 bude v mít mateřská škola běžný provoz, který bude určen jen pro děti z naší mateřské školy. Počet otevřených tříd se bude odvíjet od zájmu rodičů o docházku dětí, provoz bude od 6:45 do 17:15 hodin. Školné pro přihlášené děti 224  Kč je upraveno na všech 6 dnů, je neměnné a nevratné.

Zájemce o docházku dětí v tomto prodloužení běžného provozu prosíme, aby se nahlásili na emailovou adresu reditelka@msparlerova.cz,   nebo v případě obnovení provozu mateřské školy do 15. 6. 2020.

Od 11. července do 24. srpna 2020 bude v mateřské škole se souhlasem zřizovatele přerušen provoz a bude uzavřena.