Modrá třída

Modrá třída je plná předškoláků a příprava dětí na vstup do základní školy je naší prioritou. Pečujeme o celkový, harmonický vývoj dítěte a zajišťujeme dětem možnost učit se podle jejich individuálních možností a schopností.

Každý den se trochu učíme a trochu přemýšlíme, trochu malujeme a kreslíme a zpíváme a tancujeme a hrajeme si a pracujeme.

1. září začíná nový školní rok a my se na vás po prázdninách těšíme v modré třídě. Po dlouhé době se uvidíte se svými kamarády a uvítáme nové. Všichni jste předškoláci a proto se tento rok budeme věnovat především přípravě na vstup do základní školy. Ale nebojte se bude to zábava!

Rodiče, kdykoliv budete potřebovat jsme tu pro vás!

Jana a Jiřka