Informace k provozu Mateřské školy Parléřova v červenci a v srpnu 2020

Mateřská škola bude mít běžný provoz v omezeném prázdninovém režimu od středy 1. července do pátku 10. července 2020. V provozu budou 2 třídy pro 50 dětí, škola bude v provozu od 6:45 do 17:00 hodin.

Školné 249 Kč je upraveno na všech 7 dnů, je neměnné a nevratné.

Od 11. července do 31. srpna 2020 bude v mateřské škole se souhlasem zřizovatele přerušen provoz a bude uzavřena.

Prosíme zájemce o docházku dítěte v době prázdninového provozu, aby se zapsali do tabulky u jednotlivých tříd nejpozději do středy

22. dubna 2020

Volná místa (do kapacity 50 míst) budou následně nabídnuta k využití dětem z jiných mateřských škol zřizovaných Městskou částí Praha 6.

Dny otevřených dveří mateřských škol v Praze 6

Upozornění: Vzhledem k aktuální situaci bude den otevřených dveří v naší mateřské škole změněn. O novém termínu vás budeme informovat.

Nabídka letního provozu mateřských škol v Praze 6